Olejek do włosów L’Oreal Rich Mythic Oil

L’Oreal Rich Mythic Oil polecany jest do pielęgnacji każdego rodzaju włosów. Do jego najważniejszych zadań należą: zapobieganie puszeniu i elektryzowaniu się pasemek, ujarzmianie niesfornych kosmyków, zapewnienie blasku.

Skład olejku do włosów L’Oreal Rich Mythic Oil jest bardzo oryginalny

W skład olejku do włosów L’Oreal Rich Mythic Oil wchodzą: olejek z pączków ryżu i olejek arganowy. Pierwszy z nich zawiera witaminę E, która chroni przed działaniem wolnych rodników. Wzmacnia cebulki włosowe i poprawia kondycję skóry głowy, działa antyseptycznie i odbudowuje komórki skóry.

Olejek arganowy natomiast wspomaga działanie olejku z pączków ryżu. Dodatkowo nabłyszcza, i świetnie wygładza.

Stosowanie olejku do włosów L’Oreal Rich Mythic Oil jest proste!

Opakowanie olejku do włosów L’Oreal Rich Mythic Oil wyposażono w pompkę, która ułatwi ci każdą aplikację. Wielkość dawki dobierz do długości i gęstości włosów. Dla krótkiej fryzury wystarczy jedna pompka, dla włosów średnich i długich – dwie pompki. Olejek zaaplikuj na dłonie, a następnie go rozgrzej. W ten sposób uzyskasz bardziej płynną formułę, którą z łatwością nałożysz na włosy. Pamiętaj, aby dokładnie rozprowadzić kosmetyk na pasemkach. L’Oreal Rich Mythic Oil nakładaj na suche lub wilgotne włosy; nie aplikuj produktu na skórę głowy.

Działanie olejku do włosów L’Oreal Rich Mythic Oil. Będziesz zaskoczona!

Żaden olejek nie nabłyszcza włosów tak, jak L’Oreal Rich Mythic Oil. Co więcej, przeciwdziała puszeniu i elektryzowaniu się włosów. Dyscyplinuje i pomaga w modelowaniu fryzury. Ułatwia szczotkowanie i skraca czas suszenia. Kosmetyk ma lekką konsystencję, dzięki czemu łatwo się nakłada, szybko wchłania się w pasemka i nie pozostawia tłustej warstwy. Poza tym, olejek L’Oreal Rich Mythic Oil chroni końcówki przed rozdwajaniem, dzięki czemu suszenie i prostowanie stanie się łatwiejsze i bardziej bezpieczne.

Pojemność: 100 ml

Aplikator: łatwa w obsłudze pompka

Skład: olejek z pączków ryżu i olejek arganowy

Formuła: półpłynna i bezbarwna, o przepięknym zapachu

Zalety:

  • oryginalny skład
  • bardzo ładny zapach
  • pomaga w stylizacji, szczotkowaniu i układaniu fryzury
  • prosta aplikacja
  • duża pojemność

Wady:

  • produktu nie aplikuje się na skórę głowy
  • nie zapewnia dogłębnego odżywienia
  • olejek nie ma właściwości leczniczych