Olejek Migdałowy Nanoil

Olejek migdałowy od Nanoil to naturalny olej – idealny na twarz i włosy – pozyskiwany w procesie tłoczenia na zimno, nierafinowany i 100% organiczny

SKŁAD OLEJKU MIGDAŁOWEGO NANOIL TO NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Olejek Migdałowy Nanoil to jeden z sześciu olejków naturalnych o najwyższej jakości, starannie pozyskiwanych w procesie tłoczenia na zimno. Olejki nie są poddane rafinacji i mają znak jakości Ecocert. To najwyższa kategoria wśród olejów kosmetycznych.

Spośród wszystkich orzechów to właśnie w migdałach znajduje się najwięcej witaminy E o silnych właściwościach antyoksydacyjnych – oczywiste, że zawiera ją również nieoceniony w pielęgnacji olejek migdałowy.

Do tego dochodzą inne witaminy (między innymi A oraz D) i minerały, a także charakterystyczne dla olejków cenne kwasy tłuszczowe z grupy omega-9 (nawet 55%) oraz omega-6 i omega-3.

STOSOWANIE OLEJKU MIGDAŁOWEGO NANOIL JEST PEŁNE MOŻLIWOŚCI

Olejek migdałowy to cały wachlarz możliwości, jeśli chodzi o pielęgnację. Stosuj go nie tylko na osłabione, zniszczone i potrzebują regeneracji włosy, ale na skórę w każdym wieku. Olej migdałowy jest tak delikatny, że sprawdzi się nawet na skórze noworodka. Zabezpieczy i wyleczy odparzenia pieluszkowe, chętnie wybierają go również panowie do pielęgnacji zarostu. Wykonasz nim także pełne olejowanie włosów, wzmocnisz cebulki i oczyścisz skórę głowy z toksyn i pozostałości kosmetyków.

DZIAŁANIE OLEJKU MIGDAŁOWEGO NANOIL JEST DOSKONAŁE

Olejek Migdałowy Nanoil to naturalny olej kosmetyczny z najwyższej półki. Jego działanie pielęgnacyjne oraz lecznicze, a przy tym wszechstronność sprawia, że znalazł się w tym rankingu. Olejek migdałowy to bogactwo witamin i piękna skóra bez niedoskonałości oraz zachwycające blaskiem i zdrowiem włosy. Olejek zapobiega wysuszaniu skóry i włosów, chroni przed słońcem, zanieczyszczeniami, zmniejsza rozstępy i leczy skórę – w tym także wrażliwą, skłonną do podrażnień skórę głowy. Doskonale chroni przed utratą wody, ma działanie nawilżające.

Aplikator: precyzyjny kroplomierz

Skład: czysty olej migdałowy [INCI: Prunus Amygdalus Dulcis Oil]

Formuła: średnio gęsta, oleista, ale lekka i przyjemna

ZALETY:

 • doskonały niemal do wszystkich włosów
 • nadaje się też do ciała, twarzy, paznokci
 • doskonały olejek do całej rodziny
 • idealny nawet do wyjątkowo wrażliwej skóry i uwrażliwionych włosów
 • nadaje się do pielęgnacji zarostu (idealny olejek do brody)
 • przyjemna, lekka formuła, nie przeciąża włosów
 • 100% czysty organiczny olejek
 • tłoczony na zimno, nierafinowany
 • znak jakości Ecocert

WADY:

 • nie jest dostępny stacjonarnie
 • może przeciążać niskoporowate, ciężkie włosy

więcej informacji na temat olejku migdałowego Nanoil na stronie www.nanoil.pl/olej-migdalowy