Olejek do włosów Kerastase Elixir Ultime Imperial Tea

Kerastase Elixir Ultime Imperial Tea to olejek do włosów, który polecany jest do pielęgnacji każdego rodzaju włosów. Jego najważniejszym zadaniem jest ochrona włosów farbowanych i podkreślenie naturalnej barwy pasemek.

Skład Kerastase Elixir Ultime Imperial Tea to aż 4 roślinne olejki!

To jeden z tych olejków do włosów, który zawiera oryginalne składniki. W Kerastase Elixir Ultime Imperial Tea znajdziesz cztery olejki: pracaxi, arganowy, kukurydziany i kameliowy. Pierwszy z nich ma działanie uodparniające. Drugi zawiera mnóstwo witamin i mikroelementów. Olejek kukurydziany zapewnia włosom sprężystość i dostarcza odżywczych substancji. Ostatni ze składników nadaje pasemkom blask.

Olejek do włosów Kerastase Elixir Ultime Imperial Tea zawiera także kompleks z białej herbaty imperialnej. Składnik ten neutralizuje wolne rodniki, przeciwdziała przedwczesnemu starzeniu się włosów, nawilża skórę głowy i hamuje wypadanie włosów.

Stosowanie Kerastase Elixir Ultime Imperial Tea jest bardzo łatwe

Olejek do włosów Kerastase Elixir Ultime Imperial Tea można stosować przed myciem głowy, jak i po tym zabiegu. Kosmetyk oczyści skórę z sebum, resztek kosmetyków stylizujących i złuszczonego naskórka. Jedną lub dwie pompki zaaplikuj na całej długości włosów, dokładnie rozczesz i zrób krótki masaż skóry głowy. Następnie olejek połącz z ciepłą wodą po to, by powstała piana. Na koniec zabiegu włosy umyj szamponem. Olejek do włosów Kerastase Elixir Ultime Imperial Tea można stosować także przed suszeniem, jako kosmetyk do stylizacji i preparat odżywczy. Jeżeli chcesz zastosować olejek w taki sposób, wystarczy nałożyć jedną pompkę od połowy długości włosów lub na same końcówki.

Działanie olejku do włosów Kerastase Elixir Ultime Imperial Tea zachwyci cię!

Olejek do włosów Kerastase Elixir Ultime Imperial Tea zapewnia ochronę włosom często farbowanym. Zabezpiecza przed szkodliwym działaniem niektórych składników zawartych w farbach, szamponetkach i innych preparatach koloryzujących. Poza tym, kosmetyk wygładza, dyscyplinuje niesforne pasemka i pomaga w stylizacji włosów. Wzmacnia je, zapobiega uszkodzeniom związanym z farbowaniem i innymi zabiegami fryzjerskimi. Nawilża skórę głowy, a pasemkom zapewnia nabłyszczenie. Co najlepsze, Kerastase Elixir Ultime Imperial Tea zawiera filtr przeciwsłoneczny. Dzięki temu składnikowi twoje włosy już nigdy nie będą narażone na działanie promieni UV.

Pojemność: 125 ml

Aplikator: wygodna w stosowaniu pompka

Skład: olejowo – silikonowy

Formuła: półpłynna i bezbarwna o niesamowitym zapachu

Zalety:

  • chroni włosy farbowane przed blaknięciem i promieniami UV
  • wygładza i dyscyplinuje pasemka
  • aplikacja jest bardzo łatwa
  • przyjemna konsystencja
  • cudowny zapach
  • zawiera naturalne olejki
  • duża pojemność opakowania

Wady:

  • zawiera dużo silikonów