Olejek do włosów Alterna Bamboo Smooth Kendi Pure Treatment Oil

Alterna Bamboo Smooth Kendi Pure Treatment Oil to olejek, który przeznaczony jest do pielęgnacji każdego rodzaju włosów. Jego najważniejszymi zadaniami są: nawilżanie pasemek i skóry głowy, wygładzenie spuszonych włosów oraz ochrona przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

Skład olejku do włosów Alterna Bamboo Smooth Kendi Pure Treatment Oil

To prawdziwa egzotyczna i w 100% naturalna mieszanka. W Alterna Bamboo Smooth Kendi Pure Treatment Oil znajdziesz między innymi: olejek z bambusa, ekstrakt z marchewki, olejek jojoba, olejek z pestek winogron, oliwę z oliwek, olejek z awokado, olejek sojowy. To właśnie te składniki zadbają o twoje włosy i skórę głowy.

Stosowanie olejku do włosów Alterna Bamboo Smooth Kendi Pure Treatment Oil? Prościzna!

Olejku do włosów Alterna Bamboo Smooth Kendi Pure Treatment Oil możesz używać na dwa sposoby: jako kosmetyk przeznaczony do stylizacji lub produkt termoochronny. Zanim przeprowadzisz aplikację, głowę dokładnie umyj, a następnie delikatnie osusz ręcznikiem. Niewielką ilość olejku nanieś na włosy i wymodeluj je tak, jak robisz to zazwyczaj. Aby kuracja przyniosła zadowalające efekty, Alterna Bamboo Smooth Kendi Pure Treatment Oil stosuj dwa razy w tygodniu. Kosmetyk możesz zaaplikować na suche włosy.

Wtedy staną się bardziej błyszczące i gładkie.

Jak działa olejek do włosów Alterna Bamboo Smooth Kendi Pure Treatment Oil?

Olejek do włosów Alterna Bamboo Smooth Kendi Pure Treatment Oil przyda się zwłaszcza tym dziewczynom, które często korzystają z suszarki lub lokówki, mają spuszone i elektryzujące się pasemka lub farbują włosy i co kilka miesięcy zmieniają ich kolor. Kosmetyk wygładza, dogłębnie nawilża i intensywnie odbudowuje uszkodzone pasemka. Świetnie sprawdzi się jako preparat ochronny podczas stylizacji na gorąco. Dodatkowo, chroni zarówno naturalny, jak i uzyskany podczas farbowania kolor włosów.

Pojemność: 50 ml w szklanej butelce

Aplikator: pipetka

Skład: zawiera olejki i silikony

Formuła: półpłynna, bezbarwna o przyjemnym zapachu

Zalety:

  • aplikacja kosmetyku jest bardzo prosta
  • produkt pomaga w stylizacji
  • chroni podczas stylizacji na gorąco
  • zawiera naturalne składniki

Wady:

  • oprócz roślinnych olejków zawiera także zapychające silikony
  • mała pojemność
  • nie zapewnia dobrego odżywienia włosom i skórze głowy
  • tylko regularne stosowanie kosmetyku zapewni optymalne efekty
  • olejek nanoszony na brudne włosy nie przyniesie żadnych efektów