Olejek do włosów Macadamia Healing Oil Treatment

Macadamia Healing Oil Treatment to olejek polecany do pielęgnacji włosów zniszczonych i osłabionych, niezależnie od ich długości i koloru. Działanie kosmetyku polega na intensywnej odbudowie uszkodzonych pasemek i zregenerowaniu skóry głowy.

Skład olejku do włosów Macadamia Healing Oil Treatment jest całkiem niezły

W olejku do włosów Macadamia Healing Oil Treatment znajdziesz olejek makadamia i olejek arganowy. Składniki te dbają o prawidłową kondycję włosów i skóry głowy. Zawierają wiele cennych substancji, w tym niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych, witamin i minerałów.

Co ciekawe, olejki utrwalają także naturalny kolor włosów i podkreślają barwę uzyskaną podczas farbowania.

Stosowanie olejku do włosów Macadamia Healing Oil Treatment jest banalne!

Olejek do włosów Macadamia Healing Oil Treatment nakłada się zarówno na suche, jak i na wilgotne włosy. Po każdej aplikacji dokładnie wyszczotkuj pasemka. Najlepsze jest to, że olejek można łączyć z innymi kosmetykami przeznaczonymi do pielęgnacji włosów. Olejek Macadamia Healing Oil Treatment stosuje się także w celu wzbogacenia koloru farby do włosów. Produkt poprawia jej wchłanialność i przedłuża trwałość zabiegu.

Działanie olejku do włosów Macadamia Healing Oil Treatment naprawdę zachwyca

Olejek do włosów Macadamia Healing Oil Treatment ma działanie odżywcze, wygładzające i dyscyplinujące. Sprawia, że pasemka stają się łatwiejsze do ułożenia, są lśniące i ładniejsze. Kołtuny i splątane kosmyki nie będą już twoim problemem. Produkt nie przetłuszcza włosów, nie pozostawia na nich lepkiej warstwy i zaraz po aplikacji wchłania się. Macadamia Healing Oil Treatment podkreśla naturalny kolor włosów i wzbogaca ten uzyskany podczas koloryzacji. Co więcej, kosmetyk zabezpiecza włosy i skórę głowy przed działaniem promieniowania słonecznego. Nakładany po każdym myciu przyspiesza suszenie.

Pojemność: 125 ml

Aplikator: precyzyjna pompka

Skład: olejowo – silikonowy

Formuła: półpłynna, bezbarwna; ma korzenny i egzotyczny aromat

Zalety:

  • odbudowuje uszkodzone pasemka
  • jest pomocny podczas stylizacji włosów
  • podkreśla naturalny kolor włosów i barwę farby
  • chroni przed promieniami UV
  • skraca czas suszenia
  • olejek nabłyszcza i wygładza
  • można dodawać go do innych kosmetyków pielęgnacyjnych

Wady:

  • zawiera tylko dwa olejki