Olejek do włosów Dove Pure Care Dry Oil

Dove Pure Care Dry Oil to olejek przeznaczony do każdego rodzaju włosów. Do jego najważniejszych zadań należy: nabłyszczanie, ochrona końcówek, odżywianie i wygładzenie. Jeżeli twoje włosy są matowe, spuszone i szorstkie w dotyku, to niezwłocznie powinnaś rozpocząć kurację.

Skład olejku do włosów Dove Pure Care Dry Oil jest całkiem niezły

W olejku do włosów Dove Pure Care Dry Oil znajdziesz kilka olejków roślinnych, silikony i ciekłą parafinę. Ostatni składnik może podrażniać i zapychać skórę głowy. Silikony odpowiadają natomiast za powierzchniową ochronę przed szkodliwymi czynnikami pochodzącymi ze środowiska zewnętrznego.

Do olejków zaliczymy zaś: olejek makadamia, olejek kokosowy, olejek migdałowy, olejek słonecznikowy, olejek z pestek brzoskwini i olejek z granatu.

Stosowanie olejku do włosów Dove Pure Care Dry Oil. To proste!

Olejek do włosów Dove Pure Care Dry Oil stosuje się bardzo łatwo. Aby uzyskać jak najlepsze rezultaty, stosuj trzy lub cztery pompki kosmetyku na umyte i wilgotne pasemka. Produkt dokładnie wetrzyj we włosy, które następnie wysuszysz. Jeżeli olejek przedostał się do oczu, natychmiast przemyj je dużą ilością wody. Jeżeli chcesz, możesz Dove Pure Care Dry Oil nakładać w inny sposób: około 30 minut przed myciem, jako kosmetyk nawilżający lub jako dodatek do maseczek i odżywek.

Działanie olejku do włosów Dove Pure Care Dry Oil jest…

… bardzo dobre. Po zakończeniu kuracji zauważysz, że twoje włosy pięknie lśnią, a ich kondycja w widoczny sposób poprawiła się. Olejek Dove Pure Care Dry Oil nie przetłuszcza i nie powoduje nadmiernego wydzielania sebum przez gruczoły łojowe znajdujące się w skórze głowy. Co więcej, zatrzymuje wewnątrz pasemek odpowiednią ilość wody i dostarcza wielu składników odżywczych. Zmiękcza pasemka, perfumuje włosy na bardzo długo i jest niezwykle wydajny. Stosowany regularnie wygładza włosy i ułatwia szczotkowanie, redukuje puszenie i elektryzowanie się włosów.

Pojemność: 100 ml

Aplikator: łatwa w użyciu pompka

Skład: olejowo – silikonowy

Formuła: gęsta i bezbarwna o słodkim zapachu

Zalety:

  • odbudowuje końcówki włosów
  • można dodawać go do innych kosmetyków pielęgnacyjnych
  • wygładza i dyscyplinuje pasemka
  • zawiera wiele roślinnych olejków

Wady:

  • może podrażniać oczy
  • zawiera silikony i ciekłą parafinę – substancję wywołującą uczulenia
  • gęsta konsystencja
  • tylko regularne używanie przyniesie efekty
  • intensywny zapach nie każdemu może się spodobać