Olejek do włosów Moroccanoil Treatment Original

Ten olejek przeznaczony jest do każdego rodzaju włosów. Moroccanoil Treatment Original zapewnia włosom i skórze głowy prawidłową kondycję oraz pozytywnie na nie wpływa. Doskonale wypielęgnuje każdą fryzurę, niezależnie od gęstości i długości.

Skład Moroccanoil Treatment Original to jedyny taki olejek arganowy

W składzie Moroccanoil Treatment Original znajdziemy olejek arganowy. Jest to najbardziej znana substancja pielęgnacyjna polecana do każdego rodzaju włosów. Zawiera naturalne antyoksydanty, witaminę E i filtry przeciwsłoneczne. Jak działają te składniki?

Neutralizują wolne rodniki, hamują wypadanie włosów, opóźniają procesy starzeniowe zachodzące w skórze głowy. Sprawiają, że włosy są mocne, zdrowe i lśniące.

Stosowanie Moroccanoil Treatment Original nie jest takie trudne

Opakowanie Moroccanoil Treatment Oroginal nieco różni się od innych olejków do włosów. Do butelki nie przytwierdzono na stałe pompki; nie ma tam też pipety. Aplikator musisz sama dokręcić; znajdziesz go w kartonowym pudełku. Olejek nakładaj na umyte włosy i dokładnie rozczesz. Po upływie kilku godzin głowę umyj, a pasemka wysusz. Czy wiesz, że Moroccanoil Treatment Original możesz dodawać do farb lub innych produktów w celu polepszenia ich absorpcji. Dzięki temu kolor farby będzie bardziej wyrazisty, a efekt koloryzacji – trwalszy.

Działanie olejku do włosów Moroccanoil Treatment Original jest naprawdę świetne!

Olejek do włosów Moroccanoil Treatment Original wzmacnia i regeneruje. Zabezpiecza pasemka przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych, promieniowania słonecznego i wysoką temperaturą generowaną przez urządzenia fryzjerskie. Olejek Moroccanoil Treatment Original skraca czas suszenia, ułatwia szczotkowanie i wygładza spuszone pasemka. Kosmetyk nadaje włosom naturalnego blasku, nie pozostawiając żadnej lepkiej warstwy.

Pojemność: 50 ml i 100 ml

Aplikator: pompka dołączona do opakowania

Skład: zawiera olejek arganowy

Formuła: gęsta o żółtym zabarwieniu z charakterystycznym zapachem

Zalety:

  • zadba o każdy rodzaj włosów
  • opakowania o różnej pojemności
  • chroni przed szkodliwymi czynnikami z zewnątrz
  • zawiera witaminę E, która zwalcza wolne rodniki
  • ułatwia stylizację i codzienne modelowanie fryzury

Wady:

  • aplikator nie jest na stałe dołączony do butelki produktu
  • zawiera tylko jeden olejek