Olejek Arganowy Nanoil

To olejek wysokiej jakości, przeznaczony do każdego rodzaju włosów – od normalnych, przez osłabione, cienkie, niezdyscyplinowane i puszące się aż po suche zniszczone i łamliwe. Regeneruje i natychmiast poprawia wygląd włosów, bez przeciążania.

SKŁAD OLEJKU ARGANOWEGO NANOIL TO CZYSTA PERFEKCJA

Czysta, bo olejek arganowy wtłoczony do ciemnej buteleczki z aptecznego szkła to w 100% organiczny, nierafinowany i tłoczony na zimno olej, który ma nienaganną jakość.

W składzie produktu nie ma żadnych syntetycznych dodatków, szkodliwych parabenów czy kontrowersyjnych alkoholi oraz domieszek.

To olejek o najwyższej jakości, potwierdzonej znakiem Ecocert. Jeden z najlepszych, najczęściej kupowanych olejków o doskonałych opiniach – taki właśnie jest olej arganowy. Produkt Nanoil jest pozyskany w staranny sposób tak, aby zachował maksymalne stężenie około 100 związków aktywnych, które sprawiają, że olejek arganowy to wciąż i niezmiennie najlepszy olejek naturalny.

STOSOWANIE OLEJKU ARGANOWEGO NANOIL JEST PRZYJEMNOŚCIĄ

Aplikacja jest bardzo przyjemna dzięki lekkiej formule i dobrej konsystencji. Olejek Arganowy Nanoil dobrze się absorbuje – wnika we włosy i skórę, nie przeciąża ich, działa w wewnętrznych strukturach, regeneruje i odbudowuje ubytki. Jednocześnie tworzy na powierzchni zabezpieczający włosy, mikroskopijny film, który chroni je przed niszczeniem i uszkodzeniem.

Olejek arganowy Nanoil nadaje się nie tylko do włosów (to kolejny jego plus), ale również do ciała, twarzy, paznokci. To multifunkcyjny, wszechstronny kosmetyk, który można stosować na wiele sposobów – tak naprawdę wszystko zależy od Twoich potrzeb i kreatywności.

DZIAŁANIE OLEJKU ARGANOWEGO NANOIL JEST REWELACYJNE

Działanie widać już po pierwszym użyciu. 15-minutowa maseczka na włosy z olejkiem arganowym Nanoil poprawia wygląd włosów, nadaje im sprężystości, zwalcza ich suchość i szorstkość, dodaje blasku.

Regularnie stosowany olejek arganowy Nanoil nie tylko w widoczny sposób poprawia wygląd włosów, ale również regeneruje je, hamuje wypadanie i przyspiesza ich wzrost. Marzy Ci się wysyp tzw. baby hair? Arganowy olej od Nanoil jest dla Ciebie!

Pojemność: 50 ml

Aplikator: precyzyjny kroplomierz

Skład: czysty olej arganowy [INCI: Argania Spinosa Kernel Oil]

Formuła: średnio gęsta, oleista, ale lekka i przyjemna

ZALETY:

 • doskonały niemal do wszystkich włosów
 • nadaje się też do ciała, twarzy, paznokci
 • przyjemna, lekka formuła, nie przeciąża włosów
 • 100% czysty organiczny olejek
 • tłoczony na zimno, nierafinowany
 • znak jakości Ecocert
 • ponad 100 aktywnych składników
 • wysokie stężenie witaminy E
 • hamuje wypadanie i przyspiesza wzrost włosów
 • regeneruje i poprawia wygląd włosów

WADY:

 • nie jest dostępny stacjonarnie

więcej informacji na temat olejku arganowego Nanoil na stronie www.nanoil.pl/olej-arganowy