Olejek do włosów Davines OI Oil

Davines OI Oil polecany jest do każdego rodzaju włosów. Kosmetyk przyda się zwłaszcza tym dziewczynom, które często stylizują pasemka i mają problem z elektryzującymi się włosami. Dzięki olejkowi twoja fryzura odzyska naturalny blask i piękny kolor.

Skład Davines OI Oil to tylko jeden olejek do włosów

Oprócz olejku roucou w Davines OI Oil znajdują się również silikony. Te ostatnie składniki działają powierzchniowo, chroniąc włosy przed wysoką temperaturą i szkodliwymi czynnikami pochodzącymi ze środowiska zewnętrznego. Jednak z drugiej strony mogą blokować dostęp składników odżywczych do środka pasemek. Najważniejszym składnikiem Davines OI Oil jest olejek roucou, zwany inaczej olejkiem annato. Składnik ten ma takie same właściwości jak silikony.

Zatrzymuje w wewnętrznych strukturach pasemek odpowiedni poziom nawilżenia. Zwalcza wolne rodniki oraz chroni włosy i skórę głowy przed działaniem promieni UV.

Stosowanie olejku do włosów Davines OI Oil? Nie ma nic prostszego!

Ilość olejku dobierz do długości i grubości włosów. Im fryzura jest krótsza, tym mniej kosmetyku zastosujesz. Davines OI Oil nanieś na dłonie i rozgrzej. Następnie wetrzyj w czyste i wilgotne włosy, od długości aż po same końcówki. Jeżeli masz bardzo długie i gęste pasemka, zastosuj około od pięciu do siedmiu kropli olejku. Nie ma potrzeby spłukiwania produktu i mycia głowy.

Działanie olejku do włosów Davines OI Oil

Olejek do włosów Davines OI Oil zmiękcza i nabłyszcza. Ujarzmia nawet najbardziej niesforne kosmyki, ułatwia szczotkowanie i przyspiesza suszenie. Chroni pasemka przed szkodliwymi czynnikami pochodzącymi ze środowiska zewnętrznego oraz przed stylizacją na gorąco. Ma właściwości antyrodnikowe i przeciwutleniające. Lekka formuła olejku Davines OI Oil nie obciąża włosów, dzięki czemu fryzura sprawia wrażenie lekkiej i doskonale zadbanej. Jeżeli twoje włosy są suche, zniszczone i podatne na uszkodzenia, to jak najszybciej powinnaś rozpocząć kurację tym produktem.

Pojemność: 135 ml

Aplikator: pompka zabezpieczona przezroczystą zakrętką

Skład: silikonowo – olejowy

Formuła: półpłynna, pozbawiona koloru o charakterystycznym zapachu

Zalety:

  • wygładza i redukuje puszenie się włosów
  • aplikacja jest bardzo prosta
  • ma działanie antyrodnikowe i przeciwutleniające
  • chroni przed działaniem wysokiej temperatury
  • nie ma potrzeby spłukiwania olejku po aplikacji

Wady:

  • jeżeli użyjesz za dużo olejku, skóra głowy może się przetłuścić
  • zawiera silikony
  • w składzie jest tylko jeden olejek
  • nie każdemu może się spodziewać zapach olejku